פורסם ב עדות ועמים

רוסי נכנס לפאב ואומר לברמן (במבטא רוסי כבד)"תן לי משהו חריף"!הולך הברמן,מוזג וויסקי. מביא לרוסי והרוסי צועק (במבטא רוסי כבד)"זה לא חריף"!הולך הברמן מביא בקבוק גדול שלם של וודקה.שותה הרוסי וצועק (במבטא רוסי כבד) "זה לא חריף"!!!!!!הולך הברמן לשרותים מביא חומצת לימון. שותה הרוסי ואומר (במבטא רוסי כבד)"זה חריף"!!!!!!!!!!!!! חוזר הרוסי לברמן,הברמן שואל את הרוסי "אתה בסדר"? הרוסי אומר (במבטא רוסי כבד)"הכול בסדר רק אני עושה פיפי בית שימוש מתפוררת".

פורסם ב עדות ועמים

 אילנה דיין החליטה לערוך כתבה על השתלבותם של העולים מרוסיה במשק.היא יצאה לרחוב ושאלה את הרוסי הראשון שנתקלה בו: נו אדוני, איך אתה משתלב בארץ ?הרוסי: מצוין, תודה רבהאילנה דיין: יופי, ובמה אתה עובד ?הרוסי: אני מזיין מתיםאילנה דיין החלה להחסיר פעימות, עד שהילד הקטן של הרוסי שהיה איתו, החל צועק על אביו: אתה בחיים לא תדע עברית ! כמה פעמים צריך להגיד לך: ממיין זיתים !

פורסם ב עדות ועמים

איזה רוסי מגיע לבית חולים במצב קשה כשכל הידיים שלו רועדות בצורה מאוד מפחידה, הוא נכנס בפנים, הד"ר מבצע עליו בדיקות ולבסוף אומר לו שהמסקנה היא שהוא שותה יותר מדיי וודקה, אז הרוסי אומר לו : מה אתה מבלבל את הראש ? הרי חצי מהשתייה נשפכת לי כל הזמן !

פורסם ב עדות ועמים

חבורה של פרסים מטיילת על שפת אגם. פתאום נופל אחד הפרסים למים. כמה מהאנשים שמטיילים מסביב מושיטים יד וצועקים: "תן יד! תן יד! הפרסי לא מגיב ומתחיל לטבוע. בא אליו אחד האנשים ואומר: "קח את ידי!" תופס הפרסי את ידו וניצל. כולם מתחילים לשאול אותו: "איך הצלחת?!" עונה האיש: "הבחור פרסי. אתם אמרתם לו לתת יד. אני אמרתי לו לקחת."

פורסם ב עדות ועמים

זוג בוכרי זה עתה שנישאו חיים לבד בבתיהם בהרמוניה טובה לאחר כמה חודשים שחיים אך לא מתפרנסים אוזל להם הכסף והאוכל אז הבעל אומר לאישתו אני רעב והאישה אומרת לבעל אין מצרכים יקירי הבעל פונה לאישתו ואומר תשמעי ממי אני יתחיל לעשות בלאגן את תפתחי את הדלת והשכנים ממול שגם הם בוכרים יבואו להפריד ובדיוק הם עושים אושפלוב אולי יתמזל מזלנו ויזמינו אותנו אליהם לארוחה וכך היה באמת ובשביל להרגיע אותם השכן לוקח את הבחור לידו והשכנה לוקחת את האישה לידה במהלך הארוחה מרגיש הבחור התחמן שכבר חצי מהלנגרי בצד שלוהתיבש מהשומנים של האוכל אז הוא נותן צעקה לעבר אישתו ואומר בכעילו אם אני יתפוס אותך אני יחצה אותך לשתיים וכך עושה ללנגרי עם האצבע וכל השומן כבש גולש לכיוונו מההר של האוכל ממולו בנתיים הוא אוכל ואוכל ונוהם כמו אריה מידי פעם בהמשך הוא סם לב שהצד שלו התרוקן מאוכל ולא היה לו נעים להמשיך ולאכול אז שוב עלה בראשו רעיון הוא שוב צועק ומתפרץ לעבר אישתו ואומר לה שאם אני תופס אותך אני מסובב לך את האוזן ותוך כדי שהוא אומר את זה הוא ממחיש את זה על הלנגרי ומסובב את הצד המלא לעברו וממשיך לאכול להנאתו עד שסיים את הלנגרי לבדו 

פורסם ב Uncategorized

גרוזיני מגיע לבר ומזמין בירה. הברמן נותן לו כוס בירה עם תחתית עץ. כעבור עשר דקות מחזיר לו הגרוזיני את הכוס בלי התחתית ומזמין עוד כוס. הברמן תוהה לאן נעלמה התחתית אבל לא שואל שאלות ונותן לו כוס חדשה עם תחתית עץ חדשה. ושוב מחזיר לו הגרוזיני את הכוס בלי התחתית….. ככה העניין נמשך כמה פעמים, כל פעם גרוזיני מקבל כוס עם תחתית וגרוזיני מחזיר בלי. לבסוף נמאס לברמן והוא מביא לו כוס חדשה בלי התחתית. הגרוזיני מסתכל עליו ושואל …." מה קרה ביג'ו אין יותר קרקרים?